Rodinná firma Střechy Andres - působíme na trhu již 25 let a patříme mezi nejstarší soukromé firmy v Severočeském a Středočeském kraji. Více zde


 

 

Střechy ANDRES
tel: +420 777 324 337
napište nám

arr3Nevíte si rady, kterou střešní krytinu si vybrat?V článku zde se můžete dočíst s jakými druhy střešních krytin se můžete setkat. Samozřejmě,... arr3Přehled střešních krytinPřehled střešních krytin Volba střešní krytiny patří k zásadním rozhodnutím stavebníka. Jako u...


Nevíte si rady, kterou střešní krytinu si vybrat?

V článku zde se můžete dočíst s jakými druhy střešních krytin se můžete setkat. Samozřejmě, majitelem společnosti Vám bude doporučeno, jakou krytinu použít v případě, že si nevíte rady.

Pokud se rozhodujete mezi volbou barvy, druhu, či toužíte vidět výsledek v 3D podobě, tak je tu poté náš program, který Vám umožní vidět kompletní stavbu s vybranou novou střešní krytinou v souladu s Vaší fasádou, okenicemi a jinými faktory.

Tento program je k finálnímu rozpočtu naprosto bezplatně.

Pokud stavíte, či rekonstruujete nejen střechu, ale i celý barák a rozhodnete se střechu zrealizovat s naší společností, tak Vám též bezplatně navrhenem několik kombinací fasády.

Dále získáte slevu na návrh interiéru.

 

 

 


 

MDc0Z